• تحقیق و توسعه

شرکت فرانگر زرفام با بهره‌گیری از کادری مجرب از بهترین فارغ‌التحصیلان دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی در واحد تحقیق و توسعه خود قابلیت انجام پروژه های تحقیقاتی و پژوهشی بر اساس نیازهای اعلام‌شده از سوی مشتریان را فراهم نموده است.

در این راستا پس از طرح مسئله که غالباً برآمده از مشکلات و معضلات صنعتی و اجرایی کارفرمایان می باشد، این واحد اقدام به بررسی، مطالعات تحقیقاتی و نیز انجام آزمون های مرتبط در آزمایشگاه های همکار و بعضاً دانشگاهی می نماید. این فرآیند در انتها منجر به ارائه راهکار از سوی واحد تحقیق و توسعه می شود، که پس از تائید از سوی کارفرما، امکان رفع مشکل در قالب تعریف یک پروژه EPC و انجام آن از سوی شرکت فرانگر زرفام فراهم می گردد.

این شرکت دارای گواهی کفایت فعالیت تحقیق و توسعه از وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و با افتخار نائل به کسب عنوان دانش‌بنیان از معاونت علمی و فن آوری نهاد ریاست جمهوری گردیده است.

  • بخش تخصصی خوردگی

بخش خوردگی شرکت فرانگر زرفام با بهره گیری از جدیدترین و به‌روزترین دانش ها و یافته های علمی و متخصصان شناخته‌شده بین‌المللی و همچنین مراکز تحقیقاتی و دانشگاه های معتبر کشور در حوزه خوردگی در صنایع مختلف، قابلیت آن را دارد تا در زمینه های ذیل ارائه راهکار نماید.

1.انتخاب و شناسایی مواد بر اساس شرایط کارکردی مورد انتظار.

2.آنالیز و تحلیل شکست ناشی از خوردگی.

3.شناسایی مکانیسم های خوردگی و ارائه راه حل برای کنترل/ پیشگیری آن